Prodej části bytového domu před rekonstrukcí v obci Řevničov


Popis reality

Nabízíme k prodeji část bytového domu se třemi rozestavěnými bytovými jednotkami, které se nacházejí v 1.NP a 2.NP v zajímavé budově „bývalé pekárny“ před rekonstrukcí v obci Řevničov. Tento atypický objekt nabízí velkorysou otevřenou dispozici s možností dalších úprav dispozice a vybavení interiéru s architektem.

Na rekonstrukci budovy je v současné době vydané platné stavební povolení. Do budovy v úrovni 1.NP jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě.

Ze stávajícího stavu zůstávají zachovány obvodové zděné konstrukce. Ponechání ostatních konstrukcí (především stropních trámů) nebo změny dispozice podlaží závisí na rozhodnutí budoucího vlastníka.

Budova je zděná z opukového kamene a cihel s dřevěnými trámovými stropy o třech nadzemních podlažích. Budova není podsklepena a je lehce zasazena do terénu. Navržený stav objektu vychází z jeho stávající dispozice, která je nově rozdělena na jednotlivé bytové jednotky.

Jedinečný objekt pro bydlení i podnikání. Výborná dostupnost a veškerá občanská vybavenost. V současné době probíhá okolo obce Řevničov výstavba dálnice. Obec leží ve Středočeském kraji, v okrese Rakovník a mikroregionu Nové Strašecí. Leží cca 40 km západně od Prahy na hlavním silničním tahu Praha - Karlovy Vary. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost jako školka, škola, lékař, pošta a obchody. Jednou z předností tohoto regionu je blízkost Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. V bezprostřední blízkosti Řevničova se nachází další chráněné území, oblíbený přírodní park Džbán, který se již dlouhodobě využívá k rekreačním účelům.

Pro více informací nás prosím kontaktujte, veškeré informace Vám zašleme na e-mail nebo sdělíme telefonicky.


Mám zájem o tuto realitu


Mapa


Pošlete dotaz k nemovitosti

Číslo zakázkyARD279
Poznámka k ceněvčetně provize
včetně poplatků
0
BudovaSmíšená
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Typ domuPatrový
Umístění objektuOkraj obce
Okolní zástavbaObchodní a obytná
KrajStředočeský kraj
OkresRakovník
Město / obecŘevničov
Počet podlaží3
Umístění podlaží2
Užitná plocha263 m2
Podlahová plocha263 m2
Energetická náročnostB - Velmi úsporná
vyhláška 78/2013 Sb
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TelekomunikaceOstatní rozvody
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus


kontakt

Andrea Nováková - NOVA REALITY
Nádražní 78
Nové Strašecí 271 01
GSM: +420 777 656 333
Tel.: +420 313 572 885
Email: info@nova-reality.cz

Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.