spolupráce

Nabídněte svoji nemovitost k prodeji

Chcete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, rádi Vám poskytneme komplexní služby. Volejte na +420 777 656 333 či +420 313 572 885 nebo pište na info@nova-reality.cz a my se Vám budeme ochotně věnovat.

Po odeslání Vaší nemovitosti Vás bude kontaktovat makléř, aby s Vámi dohodl nezávaznou schůzku případně telefonickou konzultaci. Pomůže Vám připravit veškeré náležitosti spojené s prodejem či pronájmem a projedná s Vámi veškeré požadavky tak, aby se nemovitost prodala nebo pronajala podle Vašich požadavků za co nejkratší dobu. Též Vás makléř seznámí se všemi výhodami, které přináší prodej nebo pronájem realit prostřednictvím realitní kanceláře NOVA REALITY.

Pokud se rozhodnete svěřit prodej či pronájem naší realitní kanceláři, bude Vaše nemovitost detailně zpracována a podle vašich požadavků prezentována klientům.

Nabídka bude zveřejněna na nejnavštěvovanějším realitním portálu českého internetu www.sreality.cz, na internetových stránkách www.nova-reality.cz, www.reality.cz, www.hyperreality.cz, www.kup-nemovitost.cz a dále na mnoha dalších realitních serverech. Též bude zařazena do tištěné inzerce v realitních novinách a časopisech. Vaše nemovitost bude obratem nabídnuta všem klientům, jejichž požadavkům odpovídá. Po dohodě s Vámi zajistí makléř prohlídky Vaší nemovitosti pro vážné zájemce a pravidelně Vás bude informovat o průběhu prodeje nebo pronájmu.

Po vyhledání vhodného kupce nebo nájemce zajistíme všechny právní úkony, od složení rezervační zálohy až po podpis kupní nebo nájemní smlouvy a následně předání nemovitosti. Zajistíme za Vás všechna nezbytná jednání s úřady, včetně zajištění všech úkonů na katastrálním úřadu a zpracování daně z nabytí nemovitých věcí.

Nemovitosti též vykupujeme, peníze tak získáte ihned !!!

 

Získejte provizi až 50% z odměny RK za doporučení !!!

Víte o někom, kdo se chystá prodat nebo pronajmout svůj dům, byt, chatu či jinou nemovitost? Chcete získat zajímavou provizi? Za zprostředkování kontaktu na majitele nemovitosti, který se chystá prodat či pronajmout svoji nemovitost, nabízíme provizi ve výši min. 10% z odměny kanceláře v případě prodeje nebo pronájmu.

Co je pro to potřeba udělat?

Co od nás získáte?

Provizi ve výši 10 % - 50 % z odměny kanceláře v případě prodeje nebo pronájmu, jakmile dojde k prodeji doporučené reality a kancelář obdrží svou odměnu. Proto neváhejte a staňte se naším externím spolupracovníkem, který pro nás bude za velmi výhodných finančních podmínek zajišťovat kontakty na majitele nemovitostí. Staňte se partnerem a z každého realizovaného prodeje či pronájmu nemovitosti Vám bude náležet odměna.kontakt

Andrea Nováková - NOVA REALITY
Nádražní 78
Nové Strašecí 271 01
GSM: +420 777 656 333
Tel.: +420 313 572 885
Email: info@nova-reality.cz

Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.